מערכת חוגים למבוגרים

מערכת בוקר

 שם הפעילותראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
ספינינג 8:30-9:30
רויטל פפושדו
   8:00-9:00
ו9:00-10:00
רויטל/אורן
14:30-15:30
שני

8:30-9:30
ו 9:30-10:30

סבב מדריכים

Fit 4U
קיקבוקס שקים
  08:30-09:30
ניסים
 08:30-09:30
יאיר
08:30-09:30
מאי שפר

10:30-11:30
מאי/יאיר/דימה

אימון פונקציונלי 8:30-9:30
מירב
 8:30-9:00
מירב
   
אירובי קיק בוקס
סטודיו
      9:30-10:30
לסירוגין
ריקודי בטן
סטודיו
  11:00-12:30
סמדר
  11:30-12:30
אנאבל
11:30-12:30
יוליה
זומבה
סטודיו
  10:15-11:00
חלי רובין
   10:30-11:30
ריקודי סמבה – הדר
עיצוב וחיטוב הגוף 8:15-9:00
9:00-9:45
פיטבול לידור
א. עליון
09:0010:00
*התעמלות בריאותית
משולבת
ענת, סטודיו
08:30-10:00
עיצוב דינמי-בשילוב
מתיחות בתנועה
יפעת, סטודיו
09:30-10:30
מירב עיני, סטודיו
09:00-10:00
*ענת, סטודיו
08:30
לסירוגין
סטודיו
עיצוב
נשים / גברים
 8:45-9:45
תימור
סטודיו
8:30-9:30
אתי
א.עליון
8:15-9:00
התעמלות בריאותית
לידור
א.עליון
 8:00-9:00
אנגליקה
א.עליון
10:30-11:30
אתי א.עליון
 
פלדנקרייז   9:10-10:10
אהובה
א.עליון
9:30-10:30
אהובה
א.עליון
  
פילטיס רצפה 10:00-11:00
אנגליקה
סטודיו
9:30-10:30
יפעת
א.עליון
 8:30-9:30
תימור
10:30-11:30
מירב
סטודיו
09:00-10:00
אנגליקה
א.עליון
 
פילטיס מכשירים
(בתשלום טל': 5688200)
8:00-9:00
חן חזק
8:15-10:15
שלומית
08:00-11:00
דליה
12:00-13:00
אנגליקה
08:00-10:00
שלומית
12:00-13:00
אנגליקה
8:00-11:00
דליה
8:00-12:00
סבב מדריכים
 
יוגה – ויני
סטודיו
 7:00-8:00
יורם
 7:00-8:00
יורם
 7:00-8:00
יורם
 
התעמלות מים

15:00-15:45 

רישל דן

9:00-9:45
הילה שירזי
  

10:00-10:45

תימור חדד

  
התעמלות בונה עצם 11:15-12:15
אנגליקה
א.עליון
8:00-9:00
flystick
אנגליקה
10:00-11:00
11:00-12:00
אנגליקה
סטודיו
 10:15-11:15
אנגליקה
סטודיו
 
Drums Alive  11:00-12:00
אנגליקה
א.עליון
    
קרמיקה
תקווה
חדר יצירה
  8:30-10:00
מתחילים
10:00-11:30
מתקדמים
    
כדורסל
עם אבי
0526996767
א.ספורט
      משחק חופשי
09:30-11:30 

מערכת ערב

 שם הפעילותראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
Power Shape19:00-19:50
אתי, סטודיו
 18:00-19:00 תימור-סטודיו 18:45-19:30
מירב ג. פאוור פילאטיס
א.עליון
 
ספינינג19:00-20:00 רויטל19:15-20:15 דובב19:00-20:00
צביקה
19:00-20:00
שרון
 14:30-15:30
שני אינטרוולים
שחייה עם מרי
0524447277
בריכה מקורה
20:00-21:00 20:00-21:00   
Fit 4U
קיקבוקס שקים
 18:00-19:00
דימה
    
אימון פונקציונלי20:00-21:00
 עומר
20:00-21:00
 אורנית
 20:00-21:00
 אורנית
20:00-21:00
 אורנית
 
אירובי
א.עליון
 19:00-19:45
core fitness
 יפעת
    
ריקודי עם
איתן
טביב
 20:00-21:30
מתחילים
21:30-24:00
מתקדמים
    
ריקודים סלוניים
עם יגאל
א.עליון
    20:30-21:30 מתחילים
21:30-22:30 מתקדמים
 
זומבה 18:15-19:00 רחלי
סטודיו
17:10-17:55
יבגניה
סטודיו
19:00-19:45
שרית
א.עליון
  
עיצוב וחיטוב הגוף17:00-17:45
18:00-19:00
אתי
סטודיו
19:00-20:00
רות
חדר ג'ודו
 18:00-19:00
(משולב עם פילאטיס)
שרית
17:00-17:45
מתיחות/מקלות
אתי
א.עליון
16:45-18:00
עיצוב דינמי
אתי
סטודיו
עיצוב
נשים / גברים
 18:00-18:45
18:45-19:30
לאה
סטודיו
 19:00-19:50
Hiit & Fitness
מיכל
18:00-18:45
מתיחות ותנועה
 מירב.ג.
א.עליון
 
פלדנקרייז19:30-20:15 אהובה
א.עליון
 20:00-21:00
חנה
א.עליון
   
התעמלות גב  19:00-20:00
אסתי
א.עליון
   
פילאטיס ריצפה18:30-19:30
עינת
א.עליון
  18:00-19:00
עינת
א.עליון
  
פילאטיס מכשירים
 (בתשלום טל': 5688200)
17:00-21:00
בילהה
17:00-21:00
דליה
17:00-21:00
שלומית
17:00-21:00
ארזית
  
יוגה
א.עליון
20:30-22:00
אסף
16:45-18:00
שרון
אשטנגה
 16:45-18:00
מיכל
אשטנגה
  
התעמלות מים      
התעמלות בריאותית גברים
סטודיו
  19:30-20:30
איתמר
 19:30-20:30
איתמר
 
טאי צ'אי
סטודיו
  20:30-21:30
איתמר
 20:30-21:30
איתמר
 
כדור עף
א.ספורט
 20:30-22:30
אריה
    
כדורסל
עם אבי
0526996767
א.ספורט
     14:30-16:30
קט רגל     15:00-18:00
משחק חופשי
יצירה לנשים
חדר יצירה
18:00-19:30
פיסול בעיסת נייר ופסיפס
 אנני
19:00-21:00
ציור
 דב שגב
19:00-21:00
ציור
 אמירה
18:30-20:00
קרמיקה
 תקווה