אודות

הצהרת נגישות

קאנטרי קלאב "גלי הדר" הקאנטרי הוותיק והיוקרתי באזור.
הקאנטרי מציע שלושים דונם של כרי דשא נרחבים מוקפים בעצים ירוקים, עם פינות טבעיות ומוצלות.
הקאנטרי מציע מגוון מתקנים עשיר וייחודי הכולל: תשעה מגרשי טניס, אולם כדורסל וכדורעף, מגרש כדורגל דשא סינטטי ברמה בינלאומית, מגרש כדורסל וכדורגל מאספלט, מגרש קט סל, ג'ימבורי שלושה מפלסים, ארבע בריכות שחיה(בעונה), מגלשות מים, שתי בריכות ג'קוזי, חדרי סאונה יבשה ורטובה, מרכז ייחודי לאימון פונקציונאלי, סטודיו לפילאטיס מכשירים, אולם ספינינג , חדר כושר, סטודיו לקיקבוקס שקים, אולם אירועים לימי הולדת. 
מגוון חוגים נרחב ביותר לילדים ולמבוגרים.
סגל עובדים מקצועי ביותר אשר מעניק את השרות הטוב ביותר באווירה איכותית, משפחתית וייחודית.

שעות הפעילות במתקני המועדון

ימי א' – 16:00 עד 21:45
ימים ב'-ה' 06:00 עד 21:45
ימי ו' – 06:00 עד 17:45
ימי שבת – 07:00 עד 16:45

חזון הקאנטרי

גדלים בריא עם גלי הדר, מתאמנים לעתיד בריא !

 

עיסוק בספורט וטיפוח תרבות הפנאי כדרך חיים נע על ציר זמן, זה מתחיל בהרגלי ילדות או אירוע מכונן שהתרחש בעבר, ממשיך בהווה ותמיד קיימת השאיפה קדימה : לשמר ולשפר את ערכים אלו.

עוד כמה שנים יחגוג קאנטרי גלי הדר יובל של פעילות, יובל בו גדלנו וגידלנו דורות של אנשים לספורט, פעילות גופנית, כושר, איכות חיים ופעילות חברתית.

חרטנו על דיגלנו את קידום הפעילות הגופנית במעגל החיים מגיל הרך ועד לגיל הזהב, כמובן שבמקביל אנו שואפים מידי יום לקדם את תרבות הפנאי, הנופש והפעילות החברתית שתורומות אף הן תרומה מכרעת לרווחה פיזית ונפשית, לא סתם אמרו חכמינו " נפש בריאה בגוף בריאה.

החזון שלנו הוא לשמר את הקיים, אך במקביל תמיד לקדם, להתחדש , להתמקצע ולשפר הן את המשאבים האנושיים והן את משאבי החומר במטרה להמשיך ולגדל דורות של מתאמנים בקאנטרי, להתקדם עם הקידמה ולשמור על ערכים של משפחתיות כיבוד האחר.