ג'ימבורי

תוכן עניינים

יש לנו ג'ימבורי – שלוש קומות לילדים עד גיל 8.

יום א-ה: 16:30-19:30

שבת: 11:00-14:00

חקר הקסם של ג'ימבורי: איפה משחק ולמידה נפגשים

היי, הרפתקנים אחרים של כיף ולמידה! היום, בואו נצלול לתוך העולם הקסום של הג'ימבורי, שבו רגעים מלאי שמחה ושיעורים יקרי ערך מתאחדים בסימפוניה של משחק וחקר.

ג'ימבורי הוא לא רק מקום; זו חוויה – אוצר של התרגשות וגילוי לילדים והורים כאחד. ארץ הפלאות הקסומה הזו היא המקום שבו הילדים הקטנים יכולים לשחרר את היצירתיות שלהם, לבנות מיומנויות חדשות ולרכוש חברים לכל החיים, והכל תוך כדי פיצוץ מוחלט. עם קשת של צבעים, מגרש משחקים של פעילויות, ודימיון, הג'ימבורי הוא גן עדן לצעירים ולצעירים ברוחם.

דמיינו את זה: פינה נעימה מלאה במחצלות רכות וצעצועים תוססים, שבה צחקוקים וצחוק מהדהדים באוויר. כאן מתחיל הקסם. בג'ימבורי, משחק הוא לא רק משחק; זה שער ללמידה. באמצעות שיעורים אינטראקטיביים ותוכניות מרתקות, מעודדים ילדים לחקור, להתנסות ולצמוח בסביבה מטפחת החוגגת את כישרונותיהם ויכולותיהם הייחודיות.

מגירוי חושי ועד לפיתוח מיומנויות מוטוריות, ג'ימבורי מציע מגוון רחב של פעילויות שנועדו לעורר סקרנות ולהצית אהבה ללמידה. בין אם זה לשיר יחד עם מנגינות קליטות, או להתעסק עם אומנויות ומלאכות, כל רגע בג'ימבורי הוא הזדמנות למוחות צעירים לשגשג ולפרוח.

אבל ג'ימבורי הוא לא רק על הקטנים; זה מקום מפלט גם להורים. אנו מבינים את החשיבות של לספק לילדינו את ההתחלה הטובה ביותר בחיים. זו הסיבה שג'ימבורי חורג מעבר לזמן משחק בלבד – זוהי קהילה שבה משפחות מתכנסות כדי לחלוק חוויות, לתמוך זה בזה וליצור זיכרונות מתמשכים.

אחד הדברים הקסומים ביותר בג'ימבורי הוא היכולת שלו להפוך רגעים רגילים לרגעים יוצאי דופן. בין אם זה משחק פשוט של הצצה, ריקוד קבוצתי או מסיבת נושא, כל אינטראקציה בג'ימבורי חדורת חום, חיוביות ואהבה אמיתית לילדים.

לכן, אם אתם מחפשים מקום בו הדמיון אינו יודע גבול, בו הצחוק הוא פס הקול של היום, והלימוד בו מחופש למשחק, אז ג'ימבורי הוא המקום להיות בו. הצטרפו אלינו למסע המדהים הזה של גילוי, צמיחה ואפשרויות אינסופיות – כי בג'ימבורי, כל רגע הוא הזדמנות לזרוח.

היתרונות האינסופיים של ג'ימבורי לילדים

ג'ימבורי הוא לא רק מרחב משחק; זוהי ארץ פלאות שבה דמיונם של ילדים משתולל, ורוחם מתנשאת. מהרגע שהם פוסעים רגליהם אל המקלט התוסס הזה, סימפוניה של צחוק ומגרש משחקים של אפשרויות. אבל מעבר לכיף ולמשחקים טמון אוצר של יתרונות המעשירים את חיי ילדינו בדרכים שאולי אפילו לא נבין.

אחד היתרונות המרכזיים של ג'ימבורי הוא ההתמקדות שלו בהתפתחות הוליסטית. באמצעות מגוון פעילויות המתאימות לגיל, ניתנת לילדים הזדמנות לשפר את כישוריהם הקוגניטיביים, החברתיים, הרגשיים והגופניים בסביבה מטפחת ותומכת. בין אם הם בונים מגדל בלוקים, מתנדנדים על טרפז או שרים יחד עם מנגינות קליטות, כל פעילות בג'ימבורי נועדה לעורר את המוח והגוף שלהם בדרכים משמעותיות.

אבל היתרונות של ג'ימבורי חורגים מפיתוח מיומנויות בלבד. המקום הקסום הזה גם מטפח יצירתיות, דמיון וביטוי עצמי אצל ילדים. על ידי עיסוק במשחקי דמיון, סיפורים ופעילויות אמנותיות, ילדים לומדים לחשוב מחוץ לקופסה, לבטא את מחשבותיהם ורגשותיהם ולשחרר את האמן הפנימי או מספר הסיפורים שלהם.

יתר על כן, ג'ימבורי הוא מקום בו ילדים לומדים מיומנויות חברתיות חשובות כמו שיתוף פעולה, תקשורת ואמפתיה. באמצעות פעילויות קבוצתיות אינטראקטיביות, אתגרי צוות והפעלות משחק חופשיות, לילדים יש הזדמנות להכיר חברים, ללמוד לשתף, להתחלף ולעבוד יחד לקראת מטרות משותפות – מיומנויות החיוניות לבניית מערכות יחסים חזקות ולניווט במורכבות העולם .

בואו לא נשכח גם את היתרונות הגופניים של הג'ימבורי. עם מגוון פעילויות המקדמות מיומנויות מוטוריקה גסה, שיווי משקל, קואורדינציה וכוח, לילדים יש הזדמנות להישאר פעילים, לפתח הרגלים בריאים ולהגביר את הרווחה הפיזית הכללית שלהם – כל זאת תוך כדי פיצוץ ושריפת אנרגיה.

לסיכום, ג'ימבורי הוא לא רק מקום בו משחקים ילדים; זה מקום שבו הם לומדים, גדלים ומשגשגים בדרכים שמעצבות את עתידם ומניחות את הבסיס לחיים של הצלחה. אז, הורים יקרים, בואו נמשיך לאמץ את הקסם של הג'ימבורי ולראות את הילדים שלנו פורחים לאינדיבידואלים המדהימים שהם מיועדים להיות.

בטיחות ילדים בג'ימבורי: טיפוח מקלט של כיף וביטחון

בג'ימבורי, בטיחותם ורווחתם של הילדים הם בראש סדר העדיפויות, שזורים במרקם של כל פעילות, כל פינה וכל אינטראקציה. מהרגע שאתה עובר בדלתות הצבעוניות, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שילדך נמצא בידיים טובות, מוקף באנשי צוות אכפתיים המסורים ליצירת סביבה בטוחה ומטפחת לכולם.

אז איך בדיוק נראית בטיחות ילדים בג'ימבורי? בואו נצייר תמונה ביחד. תארו לעצמכם מקום בו כל צעצוע מנוקה ומחוטא בקפידה, בו כל אזור משחק נבדק בקפידה לאיתור סכנות, ושבו כל איש צוות עובר הכשרה קפדנית בפרוטוקולי בטיחות ילדים. זו המציאות בג'ימבורי – חלל שבו אמצעי בטיחות משולבים בצורה חלקה במרקם של כיף וחקר.

מהליכי צ'ק-אין מאובטחים ועד להשגחה קפדנית בזמן המשחק, הג'ימבורי לא משאיר אבן על כנה בכל הנוגע להבטחת בטיחות כל ילד בטיפולו. בין אם מדובר בהדרכת ילדים קטנים דרך פעילויות מובנות, מעקב אחר מפגשי משחק חופשיים או אכיפת כללי בטיחות במהלך אינטראקציות קבוצתיות, הצוות בג'ימבורי תמיד בכוננות גבוהה, מוכן להתערב ולהגן על הקטנים היקרים שלנו מפני פגיעה.

אבל בטיחות ילדים בג'ימבורי היא מעבר להגנה פיזית בלבד. היא כוללת גם רווחה רגשית ותחושת ביטחון הן לילדים והן להורים. על ידי טיפוח אווירה של אמון, כבוד ותקשורת פתוחה, ג'ימבורי יוצר מרחב שבו ילדים מרגישים בטוחים להביע את עצמם, לנסות דברים חדשים ולבנות ביטחון – הכל תחת העין הפקוחה של מבוגרים אכפתיים שנמצאים שם כדי לתמוך ולהדריך אותם בכל צעד בדרך.

אז, הורים יקרים, תהיו בטוחים שכאשר אתם מפקידים את ילדכם בג'ימבורי, אתם לא רק משאירים אותם בחלל משחק; אתם מציבים אותם בסביבה חמה ומסבירת פנים שבה בטיחות, ביטחון ואהבה שולטות עליונה. בואו נמשיך לאמץ את הקסם של הג'ימבורי, בידיעה שלילדינו לא רק יש את הזמן של חייהם אלא גם נמצאים בידיים הבטוחות ביותר.

הנה יצירת זיכרונות מתמשכים, יצירת חברויות לכל החיים וטיפוח תחושת ביטחון ורווחה עבור ההרפתקנים הקטנים שלנו בג'ימבורי. תן לכיף ולבטיחות לעולם לא להיגמר!

שאלות תשובות בנושא ג'ימבורי

כן, ג'ימבורי נועד להיות סביבה בטוחה ובטוחה שבה ילדים יכולים לשחק וללמוד תחת השגחת צוות מיומן

כדי להצטרף לג'ימבורי, פשוט בקר באתר האינטרנט שלנו כדי ללמוד עוד על אפשרויות החברות ועל זמני הפעילות המעודכנים.

כן, הג'ימבורי שלנו מציע מתקנים המותאמים לקבוצות גיל שונות ולשלבי התפתחות של ילדים עד גיל 8. 

ג'ימבורי מספק סביבה בטוחה ומגרה בה ילדים יכולים ללמוד ולחקור באמצעות משחק.

הג'ימבורי פתוח לכל הילדים, מתינוקות ועד ילדים בגילאי 8..

'); newWin.document.close(); setTimeout(function(){newWin.close();},10); */ }); /* jQuery(".print").click(function () { var divToPrint=' '; jQuery(".table-print").each(function( i ) { divToPrint+=jQuery(this).html(); }); divToPrint+="" var doc = new jsPDF('p', 'pt', 'a4'); doc.addFont('ArialMS', 'Arial', 'normal'); doc.setFont('Arial'); //A4 - 595x842 pts //https://www.gnu.org/software/gv/manual/html_node/Paper-Keywords-and-paper-size-in-points.html //Html source var margins = { top: 10, bottom: 10, left: 10, width: 595 }; doc.fromHTML( divToPrint, // HTML string or DOM elem ref. margins.left, margins.top, { 'width': margins.width, 'elementHandlers': specialElementHandlers }, function (dispose) { // dispose: object with X, Y of the last line add to the PDF // this allow the insertion of new lines after html doc.save('Test.pdf'); }, margins); });*/ });
גלילה לראש העמוד